Warning: A non-numeric value encountered in /www/doc/www.coffeepoint.cz/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

O nás

V nabídce e-shopu Coffeepoint vévodí systémy Lavazza Espresso Point a Mitaca od předních italských výrobců, které svou kvalitou, širokou nabídkou produktů a náročností přípravy předčí ostatní systémy, a vy tak díky tomu zůstáváte pouze spokojeným konzumentem, a ne barmanem. Kávovary Lavazza, u kterých jsme schopni dlouhodobě zajistit náhradní díly, precizní a rychlý servis, nemusí ani opustit vaši kancelář či domácnost proto, aby fungovaly a plnily své poslání, pro které byly vyrobeny. Kávovary jsou v praxi už odzkoušeny a víme, že nejsou poruchové či výhledově neopravitelné.

Dále vám nabízíme prémiovou praženou kávu MenteNero balenou v různých jakostních a váhových modifikacích, tak neváhejte ochutnat!

Ostatní námi dodávané přístroje a produkty nebylo jednoduché selektovat z nepřeberných nabídek, ale přesto se nám to povedlo a tak máte možnost si z nich vybírat v našem e-shopu.

 

Proč nakoupit kávovar u nás:

Klademe důraz především na kvalitu poskytovaných služeb spojených se záručním a pozáručním servisem. Jako dodavatele si vybíráme renomované firmy, které jsou schopny zajistit nejvyšší kvalitu a záruky dodávek.

V případě zakoupení kávovaru u nás máte vždy po dobu nutné opravy možnost zdarma si zapůjčit náhradní kávovar a nemusíte 30 i více dní čekat a odříkat si požitek z dobré kávy,
popřípadě volit jiné náhražky pro uspokojení chuti.

Můžete se na nás obrátit se svými dotazy na naší kontaktní adrese: servis@coffeepoint.cz

 

Historie

První kávovar jsme prodali 7. 7. 1997 v Praze – Dejvicích. Za tuto dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků po celé České a Slovenské republice. Díky dobré servisní a obchodní flexibilitě máme velmi náročnou klientelu, která nás utvrzuje o kvalitě námi prodávaných produktů.

V roce 2007 jsme spustili poprvé e-shop Coffeepoint.cz.

Roku 2017 jsme inovovali webové stránky, které naleznete nově také na coffeepoint.shop.

Dále v letošním roce připravujeme plán otevření sítě jak vlastních, tak franšízových kaváren.